• https://www.facebook.com/profile.php?id=100009888585167&fref=ts

Hakkımızda

MİMARLIK İNŞAAT TASARIM
İnci Dekorasyon efsanesi 1987 den beri çılgın projeleriyle, inşaat sektöründeki birikimleriyle, mimari düşünceleriyle, prefabrik evler, temelden inşaatlar, tadilat, tamirat uygulamalarında siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindedir.

I.   Daire villa, mutfak banyo tadilatı dekorasyonlarında
II.  İşyeri, ofis, otel, apart tadilatı dekorasyonlarında
III. Havuz, çatı ve anahtar teslim inşaatlarda

NOT 
Kalıp, çatı, duvar, sıva, boya, seramik, laminat, su, elektrik, havuz ve her türlü inşaatın yapılmasında, seçkin, güvenilir ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Her türlü inşaat işleri alınır, itina ile icra edilir ve teslim edilir.

I. Ev aldınız tadilat ve dekorasyon yaptıracaksınız veya banyo mutfak tadilatını yaptıracaksınız. Bir sürü ekiple diyaloğa gireceğinize gelin İnci Dekorasyona seçkin güvenilir ekipleriyle, projeleriyle itina ile icra etsin, siz saygıdeğer müşterilerimize teslim etsin.

II. Evinizin önüne havuz yaptıracaksınız ve çatınızı yenileyeceksiniz, artı ev otel apart veya işyeri aldınız. Eyvah ! mali durumumuz zayıf, tadilat dekorasyon yaptıramayacağız diye düşünmeyin, ödemelerde ödeme töleransını en üst seviyeye çıkararak sizlere yardımcı olacaktır.

III. Arsanız var temelden ev, villa, otel, apart yaptıracaksınız. Seçkin ve dizaynlı projeleriyle siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyacaktır, çünkü İnci Dekorasyonla çalışmak avantajdır.
FELSEFEMİZ
Farklı zevklere, özel tarzda projelendirip dekore edilir. Doğaya özgü kalite, estetik, ve prestiji, güveni bir arada tutmaktadır. Çünkü bizim farkımız İnci Dekorasyon farkıdır.

İş prensibi, titizliğe seçkin proje düşünceleriyle, kalıp, duvar, çatı, su, elektrik, seramik, boya, zemin veya laminat, demir doğrama, alüminyum veya plastik doğramalarda en seçkin ve güvenilir ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

We provide every kind of decoration for kitchen, bathrooms, offices and homes. 
Our work is honest, reliable and is the best quality available ...


Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Karşısı Muratpaşa / ANTALYA

0538 872 27 56  -  
0532 277 97 80